Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Odkryj na LABIE Rzeszów!”, organizowanym w ramach projektu edukacji regionalnej LABA.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 23 listopada 2017 r. wybrać się na spacer „Śladem Edwarda Janusza” z kartą gry miejskiej (do pobrania tutaj). Karta, będąca równocześnie spacerownikiem, zawiera propozycję ścieżki spacerowej po Rzeszowie, mapę z opisanym punktami oraz kody QR, pod którymi są ukryte różnorodne zagadki regionalne. Aby odczytać kody QR potrzebny jest smartfon lub tablet z dostępem do Internetu i aplikacją do odczytywania kodów QR zapisanych na mapie. W grze można wziąć udział samodzielnie, w grupie do 4 osób lub w grupie szkolnej.

W czasie ok 90 min. spaceru należy rozwiązać zagadki i pozyskać znaki hasła. Uczestnicy, którzy odszyfrują hasło otrzymają dostęp do internetowego formularza konkursowego. Wysyłając formularz konkursowy, uczestnicy zgadzają się z warunkami zawartymi w Regulaminie konkursowym. Nagrodami w konkursie są bilety wstępu do Teatru Maska, Muzeum Dobranocek, Muzeum Okręgowego w Rzeszowie oraz lekcje muzealne w Atelier Aparat Caffe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po Gawędzie Historycznej Marka Wójcika o rzeszowskich ulicach, dnia 24 listopada 2017 r. o godz. 15:00 w Atelier Aparat Caffe przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie.

Projekt edukacji regionalnej LABA jest realizowany przez Fundację Rzeszowską we współpracy z Estradą Rzeszowską, Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie, Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym Oddział Rzeszów, Fundacją Aparat Caffe, Muzeum Dobranocek, Muzeum Okręgowym w Rzeszowie, Teatrem Maska, studiem multimedialnym BZFZ oraz współfinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 737 900 850.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *