Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Odkryj na LABIE Rzeszów!”, organizowanym w ramach projektu edukacji regionalnej LABA.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 23 listopada 2017 r. wybrać się na spacer „Śladem Edwarda Janusza” z kartą gry miejskiej (do pobrania tutaj). Karta, będąca równocześnie spacerownikiem, zawiera propozycję ścieżki spacerowej po Rzeszowie, mapę z opisanym punktami oraz kody QR, pod którymi są ukryte różnorodne zagadki regionalne. Aby odczytać kody QR potrzebny jest smartfon lub tablet z dostępem do Internetu i aplikacją do odczytywania kodów QR zapisanych na mapie. W grze można wziąć udział samodzielnie, w grupie do 4 osób lub w grupie szkolnej.

W czasie ok 90 min. spaceru należy rozwiązać zagadki i pozyskać znaki hasła. Uczestnicy, którzy odszyfrują hasło otrzymają dostęp do internetowego formularza konkursowego. Wysyłając formularz konkursowy, uczestnicy zgadzają się z warunkami zawartymi w Regulaminie konkursowym. Nagrodami w konkursie są bilety wstępu do Teatru Maska, Muzeum Dobranocek, Muzeum Okręgowego w Rzeszowie oraz lekcje muzealne w Atelier Aparat Caffe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po Gawędzie Historycznej Marka Wójcika o rzeszowskich ulicach, dnia 24 listopada 2017 r. o godz. 15:00 w Atelier Aparat Caffe przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie.

Projekt edukacji regionalnej LABA jest realizowany przez Fundację Rzeszowską we współpracy z Estradą Rzeszowską, Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie, Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym Oddział Rzeszów, Fundacją Aparat Caffe, Muzeum Dobranocek, Muzeum Okręgowym w Rzeszowie, Teatrem Maska, studiem multimedialnym BZFZ oraz współfinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 737 900 850.

Zapraszamy!